Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Międzyrzec Podlaski: Artur Grzyb wygrał wybory

Utworzony przez Stanislaw, 6 grudnia 2010 r. o 05:43
Koleżanka napisał:
Gratuluje panie Burmistrzu. Mamy tylko nadzieje że zrobi Pan coś ze Strażą Miejską. To dzięki jej pracy m.in otrzymuje pan złą opinie przez mieszkańców. Ta klika to żenada i wstyd dla miasta. Niech robią to co do nich należy bo odnosimy wrażenie że albo Pan ma to w d... albo oni Pana. Pozdrawiam
TY JESTEŚ ŻENUJĄCA !!! A JA ODNOSZĘ WRAŻENIE , ŻE STRAŻ MIEJSKA MA CIEBIE GŁĘBOKO W du***...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
** napisał:
Tylko za kadencji Lesiuka powstały 2 duże firmy takie jak LIDER czy WIPASZ a za Grzyba co macie ?? Nie po odśnieżane chodniki i 2 telebimy na skwerku bo więcej się nic nie zmieniło za jego kadencji.
Mam w końcu ulicę z asfaltem i nowy chodnik. Coś co zrobił Grzyb w jedną kadencję, nie udało się Lesiukowi w dwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to tylko ja napisał:
Popieram w 100% A Lesiuk skoro taki mądry to niech obieca z ręką na sercu że za jego kadencji nie było bezrobocia
Hmm a teraz niby niema bezrobocia ? Dzięki powstałymi Lider i Wipasz dużo ludzi dostało pracę. A to dzięki Lesiukowi. Poza tym Lesiuk duuużo młodzieży pomógł znaleźć pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www napisał:
Mam w końcu ulicę z asfaltem i nowy chodnik. Coś co zrobił Grzyb w jedną kadencję, nie udało się Lesiukowi w dwie.
A zauważyłeś kiedy Ci ten asfalt zrobili ? pewnie jakiś miesiąc przed wyborami aby się podlizać. Wynika na to że wybory w mc powinny być co 2miesiące to byśmy mieli drugą Warszawę. Dopiero przed wyborami zaczął coś robić, a wybory się skończyły to i roboty z ulic zniknęły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A zauważyłeś kiedy Ci ten asfalt zrobili ? pewnie jakiś miesiąc przed wyborami aby się podlizać. Wynika na to że wybory w mc powinny być co 2miesiące to byśmy mieli drugą Warszawę. Dopiero przed wyborami zaczął coś robić, a wybory się skończyły to i roboty z ulic zniknęły.
a zauwazyliscie ze czas odsniezania sie skonczyl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto grzyba rozliczy z kampanii? za czyje pieniadze reklamował się na telebimie? kto płacił za płyty pilśniowe? nie jesteście ciekawi jaka jest prawda? oczywiscie po wygranej f-ry można zafałszowac , ale myslę ze i tak wcześniej czy pozniej prawda wyjdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mlody napisał:
a zauwazyliscie ze czas odsniezania sie skonczyl
a nie zauważyłeś, że śnieg przestał padać i drogi są czarne?? Jest temepratura dodatnie wiec odśnieżanie i posypywanie niewiele da!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a nie zauważyłeś, że śnieg przestał padać i drogi są czarne?? Jest temepratura dodatnie wiec odśnieżanie i posypywanie niewiele da!!!!
Śnieg nie padał ? ... Chyba przez okno dziś nie wyglądałeś ani nie jeździłeś samochodem po mieście. Ulice wcale nie są czarne i nie jeździ się dobrze. Ulice są zamarznięte... Także powinni jednak chyba posypać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mlody napisał:
a zauwazyliscie ze czas odsniezania sie skonczyl
Wybory się skończyły to i paliwo do odśnieżarek się skończyło heheh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
a kto grzyba rozliczy z kampanii? za czyje pieniadze reklamował się na telebimie? kto płacił za płyty pilśniowe? nie jesteście ciekawi jaka jest prawda? oczywiscie po wygranej f-ry można zafałszowac , ale myslę ze i tak wcześniej czy pozniej prawda wyjdzie.
Głupi jesteś jak przymułek.Prawda już wyszła,a winni oczerniania mają przeprosić w prasie i zapłacic karę.Najpierw się upewnij,a potem wypisuj bzdury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzyba kampania za co była finansowana za pieniądze ludzi. Za te które się na łapał na tych fotoradarach. Przecież niby to miało iść dla miasto a gdzie poszło na plakaty grzyba, wynajął firmę z która się dzielił zyskami. Później zamydlił ludziom oczy wyremontował jakieś kawałek uliczki i ludzie zadowoleni jaki ten nasz burmistrz wspaniały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacząłem tego posta od stwierdzenia "Wszystkim pieniaczom dziękujemy", widzę jednak, że pieniacze nie odstępują. Lesiuk załatwił Wipasz I Lider - jak jest w Wipaszu - nie wiem, ale w Liderze masz kołchoz za najniższą krajową zatem chyba bez szaleństw. Co do odśnieżania za Lesiuka po prostu były cieplejsze zimy i tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co takiego dobrego zrobił Lesiuk? Skwerek gdzie ludzie łamią obcasy i nic więcej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lusia napisał:
A co takiego dobrego zrobił Lesiuk? Skwerek gdzie ludzie łamią obcasy i nic więcej .
Święta racja sama tam obcasy połamałam i to tak że d*** ale nie dało sie ich juz naprawić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to tylko ja napisał:
Święta racja sama tam obcasy połamałam i to tak że d*** ale nie dało sie ich juz naprawić
Moje zdanie jest jednoznaczne. Pan Lesiuk startując w wyborach reprezentował pewną część elektoratu, która się z nim utożsamia. Czas Pana Lesiuka, to czas pewnej transformacji, dużych zmian i zawirowań w otoczeniu lokalnym i zewnętrznym. Były rzeczy dobre i złe dla niego i dla setek mieszkańców Miasta. Dzisiaj burmistrzem jest Grzyb. Niewielka liczba wyborców rozstrzygnęła to na jego korzyść. Niemniej jest on burmistrzem Miasta i ma działać w interesie całej wspólnoty. Czy o jego wyborze zdecydował lepszy program, czy też nośność haseł nie będę rozstrzygał. Jedno jest pewne. W tej nowej rzeczywistości władza lokalna powinna być poddana większej kontroli. O ile taki mechanizm nie zadziała w nowej radzie, to niestety będzie to porażka dla szans rozwoju miasta. Przygnębiające są niektóre wpisy, one zaprzeczają temu co Pan Grzyb w ostatniej gazetce wyborczej napisał o sobie. Jakoś nie widać tej odpowiedzialności i chęci szerszej współpracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ramstein napisał:
TY JESTEŚ ŻENUJĄCA !!! A JA ODNOSZĘ WRAŻENIE , ŻE STRAŻ MIEJSKA MA CIEBIE GŁĘBOKO W du***...
UUuuuuuu chyba sie komuś na odcisk nadepnęło. Prawda w oczka kole. A Straż Miejska i do mnie listy pisze wiec napewno nie ma w d.....e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ms napisał:
Grzyba kampania za co była finansowana za pieniądze ludzi. Za te które się na łapał na tych fotoradarach. Przecież niby to miało iść dla miasto a gdzie poszło na plakaty grzyba, wynajął firmę z która się dzielił zyskami. Później zamydlił ludziom oczy wyremontował jakieś kawałek uliczki i ludzie zadowoleni jaki ten nasz burmistrz wspaniały.
Jak mozesz rzucac bezpodstawnie takie oskarżenia.Zastanów się ,bo nie jesteś tu taki anonimowy jak ci się wydaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jaka będzie ta kadencja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ciekawe jaka będzie ta kadencja?
TRAGIKOMICZNA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...